Modern & Klasik Mutfak Tasarımı

Mutfaklar evlerin en çok kullanılan alanlarından bir tanesidir. Mutfak tasarımı yapılırken ön planda olması gereken bir çok detay buluınur. Mutfak ile ilgili detaylı blog yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Küçük mutfak tasarımları için tecrübe edindiğimiz fikirlerimizi sizinle burada paylaştık. Küçük bir mutfağınız var ise ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bizimle İletişme geçebilirsiniz.

Mimari Grafik olarak Mutfak projelerinizi önceden 3D Modelliyor, tasarımı sizin de taleplerinizi dinleyerek oluşturuyoruz.

Daha önce hazırlamış olduğumuz çizim örneğine bakın.

Üst kısımda bir müşterimiz için tasarladığımız 3D Mutfak Tasarımı var. Mutfağınızı bitmeden görmüş olmanın avantajını bizimle birlikte yaşayın.

Mutfak Tasarım Aşamaları

 1. Evinizde ki mutfak alanında ki ölçüleri alırız.
 2. Mutfağınıza ait fotoğrafların çekimini yaparız.
 3. Mutfak tasarımı için gerekli olan tasarımı taslak halinde hazırlarız.
 4. Talepleriniz doğrultusunda mutfağınızın tasarımını hazırlarız.

Sık Sorulan Sorular

 1. Kocaeli de yaşamıyorum, tasarımı nasıl yapıyorsunuz?
  Cevap: Mimari Grafik için nerede olduğunuz önemli değildir. Siz bize kendi ölçülerinizi ve fotoğraflarınızı yollayabilir, tasarım sürecini başlatabilirsiniz.
 2. Ödeme İşemi Nasıl Oluyor?
  Cevap: Ödeme işlemi tasrım başlamadan önce %50 oranında peşin olarak banka havalesi ile alınır. Proje bitiminde ise ödemenin tamamını yatırmak kaydıyla tam görsel ve mutfak ölçüleri ile birlikte tarafınıza teslim ederiz.
 3. Kocaeli dışında uygulama yapıyor musunuz?
  Cevap: Evet Kocaeli dışında da, bölgemize yakın olan yerlerde uygulama projeleri yapmaktayız. Tasarım ve projelendirme sonrası uygulama tarafımızca yapılır. Uygulama yapabileceğimiz bölgeler başlıca; Yalova, Bursa, Adapazarı ve İstanbul